Zwrot

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na adres mailowy.
 3. Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu. Do paczki ze zwracanym towarem należy dołączyć dokument potwierdzający zamówienie oraz wypełniony formularz zwrotu
 4. Produkty, które nie podlegają zwrotom to towary noszące ślady użytkowania. Ponadto, warunkiem przyjęcia zwrotu produktu jest oryginalnie zaplombowana etykieta.
 5. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwróconego towaru.
 6. W przypadku zwrotu towaru, jedyny koszt jaki ponosi Klient to koszt dostarczenia paczki na nasz adres firmowy.

 

Uwaga! Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.

Poniżej podajemy adres do zwrotu przesyłki:

MISS PEAR
ul. Zacisze 11
63-004 Gowarzewo
kontakt@misspear.pl

Reklamacja

 1. .W razie ewentualnej reklamacji prosimy o kontakt z naszym sklepem w celu ustalenia dalszej drogi postępowania.
 2. Aby usprawnić proces reklamacji, prosimy o przesłanie do nas krótkiego opisu powstania wady i zdjęcia na nasz adres mailowy: kontakt@misspear.pl.
 3. Nie podlegają reklamacji:
  1. produkty zużyte w sposób naturalny,
  2. produkty uszkodzone mechanicznie (otarte, rozerwane, naderwane bądź zadrapane, oderwane ozdoby, zamek, siatka itp.),
  3. produkty uszkodzone w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji, prania w nieodpowiedniej temperaturze albo na skutek użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem.

 

Pobierz formularz